آخرين مطالب

۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۲ : ۹

افزایش فشار خون و مرگ در روزهای سرد و بارانی

آرت پرس:محققان اسکاتلندی به این نتیجه رسیدند که یک روز سر و بارانی می تواند تغییرات مهلکی در فشار خون ایجاد کند.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۲ : ۲

هم آبی ها ، هم قرمزها بخوانند!

آرت پرس:همواره اثرات روانی رنگ در اشخاص مختلف مورد توجه دانشمندان بوده است و دانشمندان معتقدند رنگ ها هستند که روحیات انسان ها را شکل می دهند.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۲ : ۱

فواید متفاوت استفاده از چای

آرت پرس: چای علاوه بر آنکه نوشیدنی محبوب بسیاری از ایرانی هاست فواید بسیار زیادی هم می تواند در زندگی روزمره ماداشته باشد.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۱ : ۵۹

چرا زن‌ها بیشتر از مرد‌ها عمر می‌کنند؟

آرت پرس: براساس نتایج یک مطالعه، یکی از دلایل طولانی‌تر بودن میانگین طول عمر زنان در مقایسه با مردان، می‌تواند کند بودن روند پیر شدن دستگاه ایمنی (سیستم دفاعی) بدنشان در مقایسه با مردان باشد.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۱ : ۵۳

آرایشگر موهای خود باشید+ عکس

آرت پرس :دیگر نیاز نیست برای کوتاه کردن موهای خود و مدل دادن به آن به آرایشگاه بروید، آرایشگر خودتان باشید و در وقتتان صرفه جویی کنید.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۱ : ۵۰

سوزش معده را ریشه کن کنید!

آرت پرس :پزشکان به تازگی دریافته اند که کاهش وزن سبب بهبود بیماری های دستگاه گوارش درافراد نیز می گردد.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۱ : ۴۸

آرامش خیال را از این گیاه بخواهید!

آرت پرس:پزشکان به افراد توصیه می کنند تا چنانچه دچار افسردگی و سردردهای شدید و یا اعصاب نا‌ آرام هستند سعی کنند قبل از داروهای شیمیایی از گیاهان استفاده کنند.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۱ : ۴۷

تاثیر تمرینات یوگا بر برخی فاکتورهای مکانیکی بدن

آرت پرس:تمرینات یوگای قدرتی بر افزایش فاکتورهای استقامت عضلانی، قلبی عروقی و چابکی تاثیر داشته و نسبت به تمرینات آمادگی جسمانی موثرتر است.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۱ : ۴۶

راز لاغری چشم بادامی ها

آرت پرس:یافته های جدید دانشمندان نشان می دهد چینی و ژاپنی ها به حفظ سلامت بدن خود بسیار اهمیت می دهند و همواره تلاش می کنند تا بدنی سالم داشته باشند و به وزن ایده آل برسند.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۱ : ۴۵

تاسیس دانشگاه ایران و ترکیه

آرت پرس:از جمله برنامه هایی که تاکنون آغاز شده ولی هنوز به مرحله اجرا نرسیده تاسیس دانشگاه ایران و ترکیه و اجرای تفاهم نامه ایران با موسسه تبادل علمی آلمان است.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۱ : ۴۰

عکس منتخب

۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۱ : ۳۱

رقیب پیمان قاسم‌خانی یک دختر 15 ساله است که به او حسادت می کند

آرت پرس:باور می‌کنید جوانک پر شور و حال و مسئولیت‌گریز فیلم «سن پترزبورگ» یک پدر مسئول، همیشه نگران و البته خیلی حسود باشد؟! پدری که چشم دیدن دوست فرزندش را ندارد. پیمان قاسم‌خانی چنین پدری است.
۱۳۹۲/۳/۳ - ۱۱ : ۲۷

عکس روز