صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

تاجگردون: نماینده مجلس هیچ کاری هم نکند باید ۱۰ میلیون تومان بگیرد

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: نماینده مجلس شورای اسلامی بر اساس قانون خدمات مدیریت کشوری در تراز مدیران عالی کشور است و بر اساس این تراز اگر هیچ کاری هم نکند حقوقش بر اساس قانون، بیش از ۱۰ میلیون تومان است.

غلامرضا تاجگردون افزود: اما حقوق نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حدود 6 سال گذشته از 5 میلیون و 700 هزار تومان بیشتر نشد.
وی ادامه داد: هر نماینده مجلس دو کارت دارد که یک کارت مربوط به خودش است و کارت دیگر شامل هزینه هایی مانند دفاتر نمایندگان مجلس شورای اسلامی است که مثلاً برای یک دفتر شهرستان حدود 6 میلیون تومان هزینه در نظر گرفته می شود.
تاجگردون گفت: همچنین حدود 600 هزار تومان هزینه تلفن همراه نماینده پرداخت می شود در صورتی که نمایندگان شاید بیش از این مبلغ مکالمه کاری دارند.
وی با بیان اینکه دو میلیون و 900 هزار تومان برای حقوق نیروهای همراه نمایندگان پرداخت می شود، ادامه داد: هزینه سه بلیط هواپیما برای هر ماه اگر یک نماینده سفر کاری داشته باشد پرداخت می شود.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی افزود: مجلس همچنین در حدود 250 میلیون تومان برای نماینده مجلس شورای اسلامی که از شهرستان به تهران می آید منزل مسکونی رهن می کند و در پایان دوره از او می گیرد.
تاجگردون اضافه کرد: نماینده مجلس اضافه کار و مأموریت ندارد.
وی با تکذیب افزایش 70 درصدی حقوق نمایندگان گفت: این موضوع حقیقت ندارد و حقوق نمایندگان افزایشی نداشته است.

انتهای پیام/تسنیم

شناسنامه


کدخبر: ۱۷۴۶۶۹
تاریخ: ۱۳۹۶/۹/۲۹     ساعت: ۱۰ : ۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار اقتصادی       زیرسرویس: اخبار اقتصادی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۷ دي
  • ٢٩ ربيع الثاني ١٤٣٩
  • Jan 17 2018