صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
سردار غیب پرور:

فتنه گران هیچ توجیهی برای تقلب در انتخابات نداشتند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تقلب درانتخابات بهانه‌ای بود برای برچیده شدن بساط انقلاب و کشوری که به طور متوسط هرساله شاهد برگزاری انتخابات است هیچ توجیهی برای تقلب در انتخابات نداشت.

سردار غلامحسین غیب پرور شامگاه شنبه در مصلای امام خمینی (ره) خمین، با اشاره به فرارسیدن سالروز واقعه نهم دی اظهار داشت: در فتنه 88 کسانی از آن طرف مرز‌ها دشمنی خود را نشان دادند و تعمدا با فتنه گران همراهی کردند تا جایی که رئیس جمهور آمریکا، صدر اعظم آلمان، نخست وزیر خبیث صهیونیست، منافقان و سلطنت طلب‌ها به میدان آمدند و در واقع این فتنه یک جنگ احزاب مدرن بود و قطعا آخرین پرده از نمایش دشمن نیست.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور ادامه داد: فتنه 88 خطرناک‌ترین فتنه در طول تاریخ انقلاب اسلامی است و اگر لطف خدا، عنایت امام عصر (عج) و رهبری و فداکاری‌های و ایستادگی‌های ملت ایران نبود امروز اثری از انقلاب اسلامی هم نبود.

وی ادامه داد: تقلب در انتخابات 88 در واقع بهانه‌ای بود برای ساقط کردن انقلاب اسلامی و این بهانه از اساس دروغ بود و تقلب درانتخابات بهانه‌ای بود برای برچیده شدن بساط انقلاب و کشوری که به طور متوسط هرساله شاهد برگزاری انتخابات است هیچ توجیهی برای تقلب در انتخابات نداشت.

غیب پرور گفت: شکل گیری فتنه از زمان ائمه اطهار (ع) همواره وجود داشته و دشمنی دشمنان و ایستادگی ملت در برابر دشمنان تازگی ندارد و فتنه‌های گوناگون در اسلام شکل گرفته است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: چند ماه آشوب فتنه گران علاوه بر اینکه هزینه بر روی نظام گذاشت کار را به جایی رساند که عکس امام را مورد اهانت قرار دادند، امامی که دین خدا را زنده کرد، امامی که جوانان را به جبهه‌های نور در دوران هشت سال دفاع مقدس فرستاد و در پایان توهین به عاشورائیان بود که باعث هوشیاری و بیداری مردم متدین شد و حماسه نهم دی ماه شکل گرفت.

وی بیان داشت: شاخصه مهم امنیت ملی که باید حافظ جان و مال و آبروی مردم و تمامیت ارضی باشد و باید نظام اقتصادی فرهنگی سیاسی کشور را حفظ کند در فتنه 88 مورد اهانت قرار گرفت.

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: در این فتنه بسیجی را کتک زدند، مردم متدین را مورد هجمه قرار دادند، روحانیون را مورد اهانت قرار داند و به خانواده شهدا که ستون انقلاب هستند، توهین کردند.  

غیب پرور ادامه داد: از همراهی آمریکا و اسرائیل در این فتنه توقعی نیست چرا که آن‌ها خواستار فروپاشی اسلام و انقلاب و قرآن هستند، اما کسانی که در داخل این فتنه را همراهی کردند در پیشگاه خداوند باید پاسخگو باشند.

وی تصریح کرد: داشتن مسئولیت‌های حساس در نظام اسلامی نشان بر حقانیت نیست، بلکه ملاک اصلی درک کردن رهبری زمان خویش است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: زبیر شخص مورد اعتماد امیر مومنان (ع) بود و همراهی خود را با اسلام نشان داد و زمانی که عمر دار فانی را وداع گفت، در شورای شش نفره برای انتخاب خلیفه تنها زبیر بود که به حضرت علی (ع) رای داد و در تشییع حضرت زهرا در گروه هفت نفره زبیر در کنار سلمان قرار داشت، اما زبیر امام زمان خویش را درک نکرد و تمام قد در جنگ جمل در مقابل حضرت علی (ع) ایستاد وگرنه در تاریخ اسلام جایگاهی در مقام میثم تمار و مقداد می‌داشت.

غیب پرور خاطر نشان کرد: باید بدانیم چه کسانی از امتحانات الهی در فتنه‌های گوناگون پیروز بیرون می‌آیند و نمی‌شود قضاوت کرد که کسانی پیروز میدان هستند که زمانی همراهی و دوستی با رهبر زمان خود داشتند.

وی بیان کرد: در فرهنگ انقلاب اسلامی رهبری میزان و محک است و در زمان هشت سال دفاع مقدس به دلیل اینکه جوانان از رهنمود‌های امام خمینی پیروی کردند و ولایت پذیر بودند به پیروزی رسیدند

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به سالگرد عملیات کربلای چهار و پنج گفت: این عملیات‌ها میدانی بود برای تجلی عشق و ایثار و فداکاری سربازان امام و سعادت نصیب کسانی شد که در عرصه امتحانات سخت الهی مانند هشت سال دفاع مقدس سربلند بیرون آمدند.

غیب پرور اضافه کرد: ماهیت انقلاب اسلامی دشمن شناسی و دشمن ستیزی در جبهه انقلاب و ایستادگی است و مردم در هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن در حوادث گوناگون از عرصه امتحان الهی پیروز بیرون آمدند.

 

دانشجو//

شناسنامه


کدخبر: ۱۷۸۷۰۱
تاریخ: ۱۳۹۶/۱۰/۱۰     ساعت: ۱۰ : ۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار سیاسی       زیرسرویس: اخبار سیاسی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۸ دي
  • ١ جمادي الاولي ١٤٣٩
  • Jan 18 2018