صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
سردار شادمانی

تمرکز دشمن بر روی تضعیف دو نهاد انقلابی «سپاه» و «قوه قضاییه»/ آنها می‌خواهند پشتوانه‌های مردمی این دو نهاد انقلابی از بین برود

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) گفت: «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» به عنوان بازوی قدرتمند ملت و رهبری و «قوه قضاییه» به عنوان نهاد برخوردکننده با مجرمان و برقرارکننده عدالت در جامعه، از جمله نهادهای انقلابی هستند که دشمن بر روی تضعیف آنها متمرکز شده است.

سردار «علی شادمانی»  با بیان اینکه «مردم»، «ولایت‌فقیه و علما» و «ارگان‌ها و نهادهای انقلابی»، ارکان قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، اظهار کرد: دشمن متوجه شده که اگر بخواهد نظام ما را تضعیف کند باید در وهله اول به تضعیف این ارکان قدرت بپردازد.

وی با بیان اینکه «مردم»، ستون فقرات اصلی و استوانه‌های نظام جمهوری اسلامی ایران هستند، تاکید کرد: همه نهادها در نظام ما وابسته به مردم هستند و مادامیکه مردم از آنها حمایت کنند، این نهادها قدرت دارند.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در همین زمینه گفت: «سپاه پاسداران انقلاب اسلامی» به عنوان بازوی قدرتمند ملت و رهبری و «قوه قضاییه» به عنوان نهاد برخوردکننده با مجرمان و برقرارکننده عدالت در جامعه، از جمله نهادهای انقلابی هستند که دشمن بر روی تضعیف آنها متمرکز شده است.

سردار شادمانی با بیان اینکه دشمنان دریافته‌اند نظام ما زمانی تضعیف می‌شود که مردم نسبت به آن بدبین شوند و اختلافات و فاصله‌ها افزایش پیدا کند، عنوان کرد: آنها می‌خواهند و تلاش باطلی دارند ، صف مردم را از «سپاه» و «قوه قضاییه» جدا و نسبت به آنها بدبینی ایجاد کند تا به نوعی پشتوانه‌های مردمی این دو نهاد انقلابی از بین برود. دشمن خوب هدف گرفته است ولی مثل همیشه هم ناکام خواهد ماند.

وی علت افزایش غضب دشمنان در مخالفت با ما در بُرهه کنونی، «سرافکندگی و شکست آنها در منطقه» دانست و افزود: دشمن از مزدوری به نام «عربستان سعودی» که حقیقتا نوکر آمریکا و صهیونیست است در منطقه ما بهره می‌برد. سعودی‌ها تلاش می‌کنند بقیه کشورهای اسلامی را هم مثل خودشان نوکر آمریکا و صهیونیست کنند درحالیکه جمهوری اسلامی ایران مقابل آنها ایستاده است.

معاون عملیات سابق ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه مردم نباید به هجمه‌های دشمنان توجهی داشته باشند، گفت: هرچقدر مردم انسجام و وفاداری خود را به نظام حفظ کنند، انقلاب اسلامی نیز تقویت می‌‍شود.

سردار شادمانی اظهار کرد: شبکه‌های مجازی با همه خصوصیات خوب خود، یکسری ویژگی‌های منفی دارد. همانطور که می‌بینیم این شبکه‌های مجازی، امروز به ابزار اختلاف‌افکنی، شایعه‌پراکنی و و شبهه‌افکنی تبدیل شده‌اند. جوانان ما باید بسیار مراقب باشند و دشمن را در این نوع ترفندها ناکام بگذارند.

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) در پایان گفت: دستگاه‌های نظام نیز باید همچنان وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند و زمینه حمایت مردم را کمافی‌السابق حفظ کنند و به یاوه‌سرایی‌ها و تهدیدها و تحریم‌های دشمنان گوش نکنند.

انتهای پیام/میزان

شناسنامه


کدخبر: ۱۶۷۵۰۰
تاریخ: ۱۳۹۶/۸/۲۰     ساعت: ۱۰ : ۱۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار سیاسی       زیرسرویس: اخبار سیاسی
انتشار:
ارسال نظر


نام :*
ایمیل:
نظر :*
ارسال
نظرات


کلیه حقوق مادی و معنوی این پایگاه خبری متعلق به سرزمین ارتباطات میباشد.
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۳ آذر
  • ٢٥ ربيع الاول ١٤٣٩
  • Dec 14 2017