صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

کشف بیش از یک تن تریاک در 'زاهدان'

فرمانده انتظامی استان از کشف بیش از یک تن تریاک، هلاکت یک سوداگر مرگ و دستگیری ۲ قاچاقچی در زاهدان خبر داد.

به گزارش جهانی خبر_سردار"محمد قنبری" در گفت وگو با  پایگاه خبری پلیس، گفت: با کسب خبری مبنی بر جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان به شهرستان زاهدان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی شهرستان زاهدان با همکاری تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان در قالب چند تیم پوششی با اقدامات گسترده تخصصی و رصد منطقه، موفق شدند روز گذشته مسیر تردد قاچاقچیان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آنها را زمین‌گیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در این عملیات علاوه بر هلاکت یک قاچاقچی و دستگیری 2 سوداگر مرگ، در پاک سازی منطقه یک تن و 95 کیلوگرم تریاک به همراه یک قبضه سلاح کلاش، 3 تیغه خشاب ئ تعدادی فشنگ کشف و یک دستگاه خودرو نیز توقیف شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان به ادامه تحقیقات پلیس برای دستگیری دیگر اعضای این باند مواد افیونی اشاره و خاطر نشان کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان، افزایش ضریب هوشیاری و همچنین تجارب پلیس در شناسایی باندهای قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود؛ چراکه چشمان تیز بین پلیس، هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۲۹۹۷
تاریخ: ۱۳۹۸/۵/۲۲     ساعت: ۱۱ : ۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
  • ١٩ ذو الحجه ١٤٤٠
  • Aug 21 2019