صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
خبر خوش برای زائران عتبات عالیات؛

زیارت حرم امامین جوادین(ع) در کاظمین ۲۴ ساعته شد

مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت در عراق اعلام کرد: شرایط حضور در حرم و زیارت امامین جوادین(ع) در کاظمین بصورت شبانه روزی فراهم شد.

به گزارش جهانی خبر-محسن نظافتی در گفت و گو با سازمان حج و زیارت گفت: زائران در سفرهای 5 یا 6 شب به عتبات عالیات ، زیارت کاظمین را بصورت عبوری انجام می دهند اما کاروانها با مدت سفر 7 شب یا بیشتر، یک شب را در این شهر زیارتی اقامت دارند.

وی افزود: با توجه به اینکه عموما کاروان های اعزامی به کاظمین بعد از ظهرها و همزمان با گرم بودن هوا به این شهر می رسند، فراهم شدن امکان زیارت حرم امامین جوادین(ع) بصورت شبانه روزی و 24 ساعته و امکان حضور در حرم در طول شب ، رضایت مندی زائران اهل بیت(ع) را در این شهر مقدس به دنبال داشته است.

مدیر دفتر نمایندگی سازمان حج و زیارت با بیان اینکه در حال حاضر اغلب کاروانهای اعزامی به عتبات عالیات یک شب را در شهر مقدس کاظمین بیتوته می کنند، اظهار داشت: پیشتر امکان حضور و زیارت حرم از ساعت 23 تا نزدیک اذان صبح در کاظمین فراهم نبود که با توجه به کوتاه بودن زمان زیارت کاظمین در برنامه سفرعتبات،  این موضوع نارضایتی زائران و مشتاقان زیارت اهل بیت(ع) را در پی داشت که با تصمیم مدیریت جدید عتبه کاظمین شرایط زیارت شبانه روزی فراهم گردید.

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۱۸۷۱
تاریخ: ۱۳۹۸/۵/۱۶     ساعت: ۱۱ : ۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
  • ١٩ ذو الحجه ١٤٤٠
  • Aug 21 2019