صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

امیرمکری: نقشی ماندگار از ارائه خدمات به مسافران در نوروز داشته باشیم

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران خطاب به مدیران فرودگاه‎ها خدمت‎رسانی هرچه بهتر در روزهای نوروز به هم میهنان را مورد تاکید قرار داد.

به گزارش  جهانی خبر_روابطعمومی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران، سیاوش امیرمکری گفت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال 1397 و آغاز سفرهای نوروزی ضمن تشکر از تلاشهای یکسال گذشته همه همکاران و دستاندرکاران ارائه خدمات در فرودگاههای کشور، خدا را شاکریم که فرصتی دیگر برای ارائه خدمترسانی به هموطنان عزیزمان فراهم شده است.

وی اظهار امیدواری کرد: در سایه برنامهریزی صحیح و اقدامات منبعث از تجربیات سالهای متمادی در نوروز سهمی بسزا و نقشی ماندگار از ارائه خدمات به مسافران و مترددین فرودگاههای کشور به خود اختصاص دهیم و در سایه لطف الهی برگ زرین دیگری در دفتر افتخارات شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران نزد مردم عزیز کشورمان به یادگار گذاریم.

امیرمکری در پایان تاکید کرد: انتظار دارم در روزهای نوروز با حضور مؤثر در محل خدمت به همراه کلیه همکاران مرتبط با عملیات هوانوردی و فرودگاهی و پشتیبانی در ارائه خدمات شایسته به همه مراجعان و نظارت بر کلیه امور مرتبط نهایت مساعی خویش را به عمل آورید.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۳۰۵۸
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۲۲     ساعت: ۱۱ : ۱۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۶ فروردين
  • ١٩ رجب ١٤٤٠
  • Mar 26 2019