صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
عملیات نصب و بهرهبرداری از فرودگاه ساری

سامانه ILS فرودگاه ساری سال ۹۸ آماده می شود

مدیرکل فرودگاه های مازندران گفت: عملیات تسطیح و زیرسازی برای بهره برداری از سامانه ILS فرودگاه ساری از پیشرفت قابل ملاحظه ای برخوردار است و پیش بینی می شود در چهار ماهه اول سال ۹۸ به بهره برداری برسد.

به گزارش  جهانی خبر از روابط عمومی فرودگاه های مازندران، سعدالله وطن خواه گفت: با اشاره به اینکه براساس برنامه ریزی به عمل آمده، در چهار ماهه اول سال 98 عملیات نصب و بهره برداری از سامانه ILS  به اتمام خواهد رسید.

وطن خواه افزود: طی قراردادی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان عملیات تسطیح، خاکبرداری، زیرسازی و آماده سازی سایت های مربوط آغاز شده و امیدواریم از دهه فجر انقلاب اسلامی شاهد نصب سیستم های لوکولایزر و گلایدپس باشیم.

وی به پروژه حصار پیرامونی فرودگاه ساری اشاره کرد و گفت: جلسه پیش مناقصه اجرای حصار پیرامونی فرودگاه، امروز ( 16 دی ماه) در تهران برگزار می شود و امیدواریم اراضی خریداری شده به منظور طرح توسعه، ظرف پنج ماه آینده محصور شود.

مدیرکل فرودگاه های مازندران، ارزش طرح های در دست اجرای فرودگاه ساری را بیش از 50 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: ظرف شش ماه آینده اقدامات خوب و قابل قبولی در فرودگاه ساری در راستای توسعه فرودگاه و ارتقای سطح ایمنی و استاندارد سازی فرودگاه بین المللی ساری انجام خواهد شد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۰۹۲۰
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۶     ساعت: ۱۰ : ۴۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اقتصادی       زیرسرویس: اقتصادی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد
  • ١٧ رمضان ١٤٤٠
  • May 22 2019