صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

مهندس نعمتی در بازدید از منطقه جنوب شرق بر تداوم ثبت نام کارت هوشمند ملی تا پایان سال، مجدانه تاکید کرد

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در جریان بازدید از منطقه پستی جنوب شرق تهران (ناحیه پستی نبرد) گفت: ثبت نام کارت هوشمند ملی در تمامی باجه های مراکز پستی سراسر کشور تا پایان سال ادامه دارد.

به گزارش جهانی خبر از روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی روز پنجشنبه در این بازدید که به همراه احمدی معاون فنی و بازرگانی و مقصودی مدیر کل پست استان تهران انجام شد؛ در خصوص ارایه خدمات کارت هوشمند ملی توسط پست اظهار داشت: با تجهیز مراکز و واحدهای پستی درسطح کشور، بخش عمده واجدین شرایط نسبت به ثبت نام و دریافت کارت هوشمند ملی اقدام کرده اند اما با توجه به نزدیک شدن ایام پایانی سال و اتمام مهلت دریافت این کارت، تمامی باجه های اختصاص یافته به ارایه خدمات کارت هوشمند ملی باجدیت تمام آماده ثبت نام از هموطنان هستند.

وی ضمن اشاره به همکاری مستمر و سازنده شرکت ملی پست و سازمان ثبت احوال، گفت: این موضوع باعث شده بررسی های کارشناسانه دو طرف و پیگیری های دائمی، مشکلات به وجود آمده در طول اجرای این پروژه در کوتاهترین زمان حل شود به طوریکه امسال با حداقل مشکلات فنی و اجرایی روند ثبت نام و دریافت کارت هوشمند ملی شهروندان در حال انجام است.

معاون وزیر در ادامه ، سایر قسمت ها و واحد های  اجرایی و ستادی این منطقه را مورد بازدید قرار داد و با حضور در جایگاه میز خدمت؛ ضمن تاکید بر اهمیت تکریم و خدمت رسانی شایسته به مراجعین، ارایه خدمات متناسب با نیاز مردم را بااهمیت والزامی دانست و خواستار توجه بیشتر مسئولان، متصدیان و تمامی کارکنان به این امر مهم شد.

مهندس نعمتی در جمع همکاران موزع نیز حضور یافت و ضمن اشاره به شرایط سخت نامه رسانی در وضعیت جوی مختلف، نامه رسانی را ذاتی ترین خدمت پست و اساس همه خدمات عنوان کرد  و گفت: مدیران و مسئولان ارشد شبکه همواره به اهمیت این موضوع واقف هستند و توجه ویژه به ارتقاء وضعیت موزعین را مدنظر دارند.

مدیرعامل بهبود کیفیت خدمات و سرویس های پستی  را به عنوان یک اصل اساسی و رمز بقاء شبکه پستی در شرایط رقابتی یاد کرد و افزود: از تمامی کارکنان در هر سطح و مرتبه ای انتظار می رود این امر مهم را در اولویت و برنامه های کاری خود قرار دهند .

وی نظم وانضباط حاکم در منطقه پستی جنوب شرق در سرویس دهی به مشتریان را ستودنی دانست و اظهار داشت: این شیوه خدمات رسانی می تواند به عنوان الگویی کارآمد در تمام مراکز پستی کشور، به کار گرفته و اجرا شود.

او همچنین از متصدیان و مسئولان در واحدهای قبول خواست، با تشریح کامل سرویسهای پستی متناسب با نیاز مشتریان؛ به شناخت بهتر از خدمات پستی و تامین رضایتمندی آنان کمک کنند.

گفت و گو با مراجعان منطقه پستی جنوب شرق در خصوص نحوه ارایه خدمات از دیگر بخش های برنامه بازدید مهندس نعمتی از این منطقه پستی بود.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۰۹۰۵
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۰/۱۵     ساعت: ۱۵ : ۴۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اقتصادی       زیرسرویس: اقتصادی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد
  • ١٧ رمضان ١٤٤٠
  • May 22 2019