صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

نمایش کمدی صمد و ممد متوقف شد

نمایش آذری زبان و کمدی صمد و ممد که این روزها بعد از سه سال توقف به روی صحنه رفته بود دوباره متوقف شد.

به گزارش جهانی خبر، نمایش خاطره انگیز صمد و ممد (اذری) کاری زیبا از گروه هنری بابک است که این روزها در تهران اجرا داشت دو شب به طور متوالی این اجرا را به روی صحنه بردند و قرار بود در تبریز این خنده را با خود به مردم تبریز اهدا کنند فعلا به دلیل بیماری بابک نهرین متوقف شد.
این گروه که در شب دوم نمایش کمدی صمد و ممد در سالن ایرانیان تهران اجرا داشتند با عودکردن دیسک کمر بابک نهرین روی صحنه برای چند روز این نمایش متوقف شد.
نکته جالب بیماری کمدین طناز این بود که با توجه به درد بدی که در صحنه داشت اما چند دقیقه ای روی صحنه با دراز کشیدن روی صحنه کار را ادامه داد اما در به حدی بود که کار به اورژانس رسید و وی را روانه بیمارستان کرد.
شاید بتوان بابک نهرین را یکی از معروفترین کمدین آذری زبانهای ایران دانست اما دوستانی که در گروه بودند کار را بدون بابک نهرین با اجرای زیبای خودشان به اتمام رساندند.
در این ارتباط  مدیر برنامه گروه صمدوممد و روابط عمومی سالن ایرانیان در خصوص خروج بابک نهرین کمدین آذری حین اجرا اطلاعیه  ای  صادر کرد.
متن اطلاعیه به این شرح است:
با سلام و احترام به استحضار میرساند شب گذشته هنگام اجرای نمایش کمدی صمد و ممد، بابک نهرین کمدین مشهور آذربایجانی دچار جابجایی مهره های ستون فقرات گردید ، با این حال حدود ۱۰ دقیقه به اجرای خود ادامه داد به نحوی که تماشاچیان پی به این نکته نبردند و آن را بخشی از نمایش پنداشند ، با خروج بابک نهرین  تیم پزشکی و اورژانس  سعی بر بهبود او داشتند که با نظر پزشک معتمد ایشان اجازه حضور مجدد روی صحنه را نیافتند و برای ادامه روند درمان توسط اورژانس مستقر در سالن ایرانیان به بیمارستان  منتقل شدند . البته اجرای نمایش با هنرمندی عوامل دیگر اجرا تا انتها پیش رفت و بدون هیچگونه مشکلی به اتمام رسید .
لازم میدانیم از  همکاری و مساعدت تماشاچان عزیز آذری که بدون هیچگونه مشکلی تا انتها با عوامل اجرایی سالن  همکاری نمودند کمال تشکر را داشته باشیم و قدردان صبرشان باشیم و برای هنرمند عزیز کشورمان آرزوی سلامتی داریم .
 با احترام محمد حاجی حسنی

 

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۹۶۲۱
تاریخ: ۱۳۹۷/۹/۱۸     ساعت: ۱۶ : ۱۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد
  • ١٧ رمضان ١٤٤٠
  • May 22 2019