صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
امید سراجی:

استادیوم تختی از پتانسیل خوبی برای برگزاری مسابقات قهرمانی دوچرخه سواری برخوردار است

الهه طائمه :جمعه ۱۶ آذر مسابقات قهرمانی کشور دوچرخه سواری هیات تهران برگزار شد و از جلیل افتخاری پیشکسوت این رشته هم تقدیر شد.

به گزارش جهانی خبر؛ الهه طائمه خبرنگار آزاد ورزشی؛ مسابقات انتخابی قهرمانی کشور دوچرخه سواری  هیات تهران رشته جاده در سه رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان صبح روز جمعه 16 آبان ماه سال جاری به میزبانی هیات دوچرخه سواری تهران در استادیوم ورزشگاه تختی برگزار شد.
بنابر این گزارش؛رقابتها در بخش جوانان علی نظریان بر سکوی اول، علیرضا عسکریان دوم و امیر حسین خضری زاده سوم شد و در بخش بزرگسالان سید میلاد قالیچی بر سکوی نخست ،حسین محمدی ها برسکوی دوم و امید اسفندیاری بر سکوی سوم ایستادند. همچنین در رقابتهای پیشکسوتان و انتخابی تیم‌ تهران در رده سنی 35_39؛ امیر احمد پور و در رده سنی 40_44 نیما صمدیفر؛ رده سنی 45_49 امید اسفندیاری ؛رده سنی 50_54
احسان موسوی ، در رده سنی 55_59 علیرضا حسن زاده و در رده سنی 60_65 سیامک شایان پور اول شدند.

امید سراجی رئیس هیات دوچرخه سواری استان تهران درخصوص این رقابتها گفت؛ این مسابقات را به نام پیشکسوت دوچرخه سواری جلیل افتخاری که 4 دهه در رشته دوچرخه سواری و قهرمانی در این رشته  در خدمت دوچرخه سواری بود؛ برگزار می کنیم. این رقابتها در سه بخش جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار می شود.
این مقام مسئول در خصوص جوایز مسابقه اظهار کرد: در خصوص جوایز باید عنوان کنم که  به سه رکابزن اول هدیه نقدی و به بقیه دوچرخه سواران لوح تقدیر اهدا خواهد شد. در مسابقات پیشکسوتان نفرات برتر را باید انتخاب کنیم زیرا چند روز آینده این رکابزنان به عنوان تیم به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد. باتوجه به اینکه تعدد دوچرخه سواران در بحث پیشکسوتان زیاد است بایستی یک انتخابی صورت می گرفت. علت حضور جوانان و بزرگسالان در مسابقات امروز این بود که رکاب بزنند و تجربه ای کسب کنندن و جوایزی در نهایت به آنها اهدا خواهد شد.

دکتر امید سراجی درخصوص میزان رضایتش از شرایطی که برای مسابقات امروز مهیا بود؛ عنوان کرد: خوشبختانه استادیوم تختی یکی از پایگاههای اصلی ما می باشد این مجموعه را دو سالی است ک تحویل گرفتیم  که مسئولش هم  بهنام زارع زاده می باشد. فضای مناسبی دارد اما نیازمند تجهیز بیشتر می باشد. در حال حاضر بضاعت ما همین است چون که در تهران جاده دیگری نداریم که بتوانیم دوچرخه سواری کنیم. کمبود زیاد است و استادیوم تختی پتانسیل خوبی برای برگزاری مسابقات دارد زیرا بسیاری از مسابقات قهرمانی کشور را در همین جا برگزار کردیم.
وی در خصوص اینکه چند رکابزن در هر رده شرکت کرده است؛ یاد آور شد: حداقل 35 رکابزن در بخش جوانان، 28 رکابزن در بزرگسالان و در پیشکسوتان هم  تعداد شرکت کنندگان زیاد است .

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۸۶۰۹
تاریخ: ۱۳۹۷/۹/۱۷     ساعت: ۹ : ۳۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱ خرداد
  • ١٧ رمضان ١٤٤٠
  • May 22 2019