صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
اعتراض اتحادیه سراسری تعاونی های صنایع دستی کشور به گزارش خبری صدا و سیما

رسانه ملی درباره طرح واگذاری تصدی گری ها به بخش خصوصی سیاه نمایی نکند

آرت پرس:‌اتحادیه سراسری تعاونی های صنایع دستی کشور با صدور بیانیه ای به گزارش پخش شده در مجله خبری برنامه بالاتر از خبر شبکه یک سیما با موضوع ' مخالفت فعالان صنایع دستی با طرح واگذاری تصدی گری ها به بخش خصوصی ' اعتراض کرد.

 
 
Torasane miras 
 عقلمند -میراث آریا   
 apadana.lorestan63@gmail.com   
 192 More...
 
 
 
 به گزارش آرت پرس، متن این بیانیه به شرح زیر است:
" با توجه به پخش مطلب خبری با مضمون اعتراض فعالان و اتحادیه های صنایع دستی به طرح واگذاری تصدی گری های سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری در برنامه مجله خبری اخبار شبکه اول سیما مورخ پنجشنبه 92/4/13به اطلاع می رساند : طرح واگذاری تصدی های دولتی در بخش های مختلف حوزه صنایع دستی از جمله پیشنهاداتی بوده که اتحادیه سراسری صنایع دستی کشور با دارا بودن 25 اتحادیه استانی و صدها تعاونی تولیدی، صادراتی، فرهنگی، شهری، روستایی و ... 6 اتحادیه در حال تشکیل در سراسر کشور، بارها بصورت ضمنی در نشست ها و جلسات و مکاتبات انجام شده با معاونین صنایع دستی و روسای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در ادوار مختلف، در حوزه صدور مجوزها، موارد مربوط به کارگاه ها، برگزاری نمایشگاه، مالکیت معنوی، مالکیت صنعتی، برندسازی و ... مدنظر و مورد تأکید قرار داده است.
 
لذا اتحادیه سراسری صنایع دستی کشور به نمایندگی از تعاونی ها، اتحادیه ها استانی و بخش اعظمی از هنرمندان صنایع دستی
 و هنرهای سنتی ضمن حمایت، طرح واگذاری و برون سپاری را به فعالان واقعی صنایع دستی امری بسیار پرمنافع برای هنرمندان
 صنایع دستی کشور و به دور از بروکراسی و پیچ و خم های اداری، در راستای اصل 44 قانون اساسی و ماده 24 قانون مدیریت خدمات کشوری دانسته و نسبت به نگاه حاشیه ای در جهت اقدامی کاملاً قانونی، مراتب اعتراض خود را اعلام و از مسئولین محترم سازمان
 صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خواستاریم ضمن نظارت بیشتر بر اخبار مندرج در برنامه ها و سرویس های خبری خروجی آن سازمان ، از سیاه نمایی، نگاه سلیقه ای و هدفمند به اقدامی که محصولش منافع ملی است جلوگیری نمایند. "
 
 
شناسنامه


کدخبر: ۱۲۴۸
تاریخ: ۱۳۹۲/۴/۱۶     ساعت: ۸ : ۵۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: میراث فرهنگی و گردشگری       زیرسرویس: صنایع دستی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۱۸ آذر
  • ١١ ربيع الثاني ١٤٤١
  • Dec 09 2019