صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
با همکاری و حضور پررنگ حمید عسکری

جرم عشق با صدای امیر عشقی شنیده می شود

حمید عسکری این بار عمده فعالیت های خود را به خواننده جوانی اختصاص داده که قرار است «جرم عشق» را در قالب یک آلبوم فریاد کند.

به گزارش آرت پرس؛ امیر عشقی خواننده آلبومی که با آهنگسازی حمید عسکری همراه خواهد بود، در این باره اظهار داشت: همکاری من با حمید عسکری از مدتها پیش آغاز شده است و این روزها می رود که کم کم به پایان برسد. این آلبوم هم اکنون مراجل پایانی تولید خود را می گذراند و قرار است به زودی روانه بازار موسیقی شده و به دست علاقه مندان برسد.

امیر عشقی در پاسخ به اینکه چرا از حمید عسکری به عنوان آهنگساز همکاری گرفته است،  گفت: به این دلیل که ملودی های او ساده است و این سادگی موجب ی شود تا مخاطبان موسیقی به سادگی جذب شده و به همان سادگی ارتباط برقرار کنند، دقیقا اتفاقی که برای آلبوم ها خود حمید عسکری می افتد.

وی تاکید کرد: «جرم عشق» اولین آلبوم من در جایگاه خواننده است که علاوه بر حمید عسکری ، دوستانی همچون فرهاد زارع، عماد طغرایی، محسن افراسیابی و خودم بوده و تنظیم آن را دوستانی همچون محسن افراسیابی، فرهاد زارع، شاهین طاها و محمد مجرلو به عهده دارند.

وی درخصوص ضبط آکوستیک اغلب قطعات آلبومش گفت: قطعات موجود در آلبوم غالبا به صورت آکوستیک ضبط شده است چون بر این باورم که استفاده از سازهای آکوستیک جان تازه ای به قطعات و در نهایت به آلبوم می بخشد. برای این منظور از حضور نوازندگانی همچون امید حجت( گیتار اسپانیش ) ، بهنام حکیم (بزوکی ، گیتار ) ، بابک یوسفی (کلارینت ) ، میثم مروستی ( ویولن) و  محمد مجرلو( گیتار اسپانیش ) همکاری جدی گرفته ام.

به گفته امیر عشقی ترانه های آلبوم عاشقانه «جرم عشق» را زهرا کلاته ، فاطمه صالحی ، پروانه خزایی  و  مهران زنده دل سروده اند .

گفتنی است نام قطعات آلبوم «جرم عشق»؛  قسمت من ، بی تفاوت ، جرم عشق ، بدون تو نمی تونم ، به کی بگم ، غروب آخر ، قانون عشق ، پشت پا  و حسرت است. مجوز آن نیز متعلق به شرکت فرهنگی هنری سل فا  به مدیریت مجید طوسی بوده و قرار است در تابستان به انتشار آن اقدام شود.

امیر عشقی به زودی اجراهای خود را در نقاط مختلف کشورمان برگزار خواهد کرد که اخبار آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۴۷
تاریخ: ۱۳۹۲/۳/۵     ساعت: ۱۵ : ۳۲
امتیاز به این خبر:
  • 1
سرویس: موسیقی       زیرسرویس: موسیقی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
  • ٩ ربيع الثاني ١٤٤١
  • Dec 07 2019