صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منتشر شد:

کتاب ' مجموعه سوالات نظری و عملی ارزشیابی مهارت تعمیرکار اتومبیل های سواری بنزینی درجه۲'

آرت پرس:‌ کتاب ' مجموعه سوالات نظری و عملی ارزشیابی مهارت تعمیرکار اتومبیل های سواری بنزینی درجه۲' شامل بیست و یک فصل است

چهارفصل ابتدایی این کتاب شامل آموزش فلزکاری، ورق کاری،لحیم کاری و کار با ابزارهای مختلف می باشد . در فصل پنجم و ششم کتاب مهارت آموزان با نحوه سیمکشی مدارات ساده الکتریکی و پیاده و سوار کردن موتور و قطعات وابسته از روی شاستی خودرو آشنا می شوند. در فصول هفتم تا هفدهم نحوه پیاده و سوار کردن و عیب یابی قسمت های مختلف خودرو آموزش داده شده است. در فصول انتهایی کتاب به مباحثی چون به کارگیری ضوابط ایمنی و بهداشت کار، بازرسی و کنترل و به کارگیری اصول رفتار حرفه ای پرداخته شده است.
   با توجه به اینکه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور متولی برگزاری بخش عظیمی از آزمون های سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای در بخش های صنعت، خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر است، به منظور مشاوره، هدایت و راهنمایی مناسب متقاضیان آزمون های مهارتی، برای تدوین و تولید منابع معتبر تحت عنوان "مجموعه کتاب های سؤالات نظری و عملی ارزشیابی مهارت" مطابق با استانداردهای آموزشی اقدام نموده است.
 در بخشی از پیشگفتار این کتاب آمده است:
    ارزشیابی مهارت کار آموزان و تعیین صلاحیت فنی و حرفه ای نیروی کار یکی از فعالیت های مهم و پرچالش سازمان آموزش فنی و حرفه ای است که به جهت تنوع مخاطبین و گستردگی دوره های آموزشی همواره با پیچیدگی ها و ظرافت های خاصی مواجه بوده است. گروه های هدف سازمان شامل دانش آموزان مختلف
دوره های آموزشی سازمان در بخش دولتی، آموزشگاه های آزاد در بخش خصوصی و دانش آموزان هنرستان های کاردانش و نیز متقاضیان آزمون های ادواری که در بخش های مختلف صنفی و صنعتی فعالیت های اقتصادی شاغل هستند می شود که برای ورود به بازار کار و یا رسمیت بخشی آموخته های قبلی و تجربیات خود نیازمند تعیین صلاحیت فنی و ارزشیابی مهارت می باشند و این نیاز، همیشگی، مستمر و مادام العمر است.
 

 

عنوان کتاب : مجموعه سوالات نظری و عملی ارزشیابی مهارت تعمیرکار اتومبیل های سواری بنزینی درجه2
مؤلفان : داود اکبری پور، محمدیوسف کریمی نژاد، محمدصمدی بهرامی
ناشر : سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
سال و نوبت چاپ :   1392 - نوبت اول
تعداد صفحه : 492
قیمت : 200.000 ریال
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۱۵
تاریخ: ۱۳۹۲/۶/۲۷     ساعت: ۱۵ : ۹
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: شعر و ادب       زیرسرویس: شعر و ادب
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۸ شنبه ۱۶ آذر
  • ٩ ربيع الثاني ١٤٤١
  • Dec 07 2019