صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

مذاکرات ایران با کشورهای مصر و بحرین برای برقراری مسیر پروازی

آرت پرس:رییس سازمان هواپیمایی کشوری از مذاکره ایران با کشورهای مصر و بحرین به منظور گسترش همکاری های حمل و نقل هوایی و برقراری پرواز بین کشورهای مذکور خبرداد.

به گزارش آرت پرس به دنبال سفر هیات ایرانی به ریاست خلبان پهلوانی برای شرکت در سی و هشتمین اجلاس مجمع عمومی ایکائو در کانادا، روسای سازمان هواپیمایی کشوری ایران، مصر و بحرین با یکدیگر دیدار و گفت و گو کردند.

خلبان حمیدرضا پهلوانی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهارداشت: در این دیدارها راههای گسترش همکاری حمل ونقل هوایی، افزایش و برقراری مسیرهای پروازی بین کشورهای یاد شده مورد بررسی قرار گرفت.
معاون وزیر راه و شهرسازی افزود: همچنین در خصوص برقراری پرواز مستقیم در مسیر تهران- قاهره و از سرگیری مسیر پروازی تهران- منامه توافقاتی صورت گرفت.
وی با اشاره به استقبال روسای سازمان هواپیمایی کشوری مصر و بحرین از برقراری مسیر پروازی در مسیرهای مذکور، اظهارداشت: اجرایی شدن توافقات صورت گرفته منوط به بررسی طرفین و اعلام نتیجه از سوی کشورهای مذکور است.
رییس سازمان هواپیمایی کشوری در ادامه بر اهمیت گسترش همکاریهای حمل و نقل هوایی با سایر کشورها تاکید و اظهارامیدواری کرد: بزودی شاهد گسترش بیش از پیش مسیرهای پروازی بین المللی در کشورمان باشیم.
شناسنامه


کدخبر: ۲۳۲۲
تاریخ: ۱۳۹۲/۷/۳     ساعت: ۱۳ : ۳۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار اقتصادی       زیرسرویس: اخبار اقتصادی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۸ جمعه ۹ اسفند
  • ٤ رجب ١٤٤١
  • Feb 28 2020